понеділок, 13 лютого 2017 р.

                    

                                                ЗУСТРІЧ ВИПУСНИКІВ У 2017

   За доброю традицією 4 лютого відбулася зустріч випусників Фастівської ЗОШ №2.
Рада була побачити свій перший випуск. Як швидко пролетіли цих 20 років!
Здавалося нещодавно Рогаль Лєна,незмінна староста нашого класу, збирала всіх на учнівські збори... А вже її донька, Ветвіцька Діана,закінчує нашу школу. Біля вікна стоїть красуня Світлана Плєвако: ой і діставалося ж  від неї Сашку Гриценко ! А сьогодні любить помріяти біля цього-таки вікна її племінниця Саша Сіміног... Маша Арустамова стала гарним ветлікарем,а Ігор Артемчук наводить порядок уже не у класі, а у зоні ЧАЕС. Байло Лєна  та Малицький Євген раділи своїм синам і брали безкоштовну консультацію у дитячої медсестри Гриценко Марини,яка втретє стане мамою. Кравець Аня зі смутком сіла за свою парту... Господинею вечора була Міхненко Ірина,якій разом з Байло Оленою завдячуємо за Свято Душі.. 
   Випускники з теплом згадували вчителів,веселі шкільні дні,свої пригоди.А ще здивувались,що рідна школа за 20 років не постаріла,а помолоділа,завдячуючи гарному керівництву Муравської І.Б.,талановитому педагогічному колективу,сумлінній праці завгоспа та техперсоналу.
   Швидко промайнули 20 років... Спасибі Вам,мої перші випусники. Ви - найрідніші. Рада,що Ви стали Людьми,гідними громадянами нашої України. Щасти Вам! До нових зустрічей!!!
                                                                                                           
                                                                Ваш класний керівник - Валентина Олександрівна



                     

Немає коментарів:

Дописати коментар