середа, 2 листопада 2016 р.



                                                   Вітаємо

                      
        

 




Сіміног Сашу з перемогою та першим місцем у міському турі олімпіади із зарубіжної літератури.  Молодець,так тримати!!!
   Бажаємо успіхів,творчого натхнення,сили волі. Народне прислів’я стверджує: «Дорогу здолає той,хто йде вперед!»


Немає коментарів:

Дописати коментар